Afgelopen zondag hebben wij als bestuur van de Stichting Gemeenschapsveiling Wervershoof een roeiclinic meegemaakt, op uitnodiging van Roeivereniging De Kogge in Onderdijk. Alle ingrediënten voor een geslaagde middag waren aanwezig: 3 instructeurs, 3 roeiboten, een voltallig bestuur en last but not least prachtig weer.

Na eerst instructies te hebben ontvangen over de roeitechniek werden we naar de loods gebracht waar alle boten liggen opgeslagen. Het eerste wat ons direct opviel was dat alles er zo geordend en schoon uitzag. De discipline bij de roeivereniging ligt hoog, ook getuige de vele commando’s waarmee binnen de roeisport gewerkt wordt. Niets wordt aan het toeval overgelaten; het begint al bij het te water laten van de boten; alles gebeurt stap voor stap met duidelijke commando’s. Door het prachtige weer waren er veel pleziervaartuigen op het water, maar op de Groote Vliet was er ruimte genoeg om ons de eerste beginselen van de roeisport bij te brengen. Een geweldige ervaring waar we met zijn allen bijzonder van genoten hebben.

We hebben afstanden afgelegd tussen de 5,5 en 7,5 km. Na afloop hebben we nog even nagepraat onder het genot van een kopje koffie/thee met iets lekkers erbij. Het is ons deze middag overduidelijk geworden waar onze jaarlijkse bijdrage aan wordt besteed. Als dorpskern Wervershoof/Onderdijk kunnen en mogen we trots zijn op zo’n bloeiende en snel groeiende vereniging. Heel veel dank voor de uitnodiging en jullie aanwezigheid. We hebben ervan genoten.
Bestuur Stichting Gemeenschapsveiling Wervershoof.

Vorig artikelSeniorenpas en ander nieuws
Volgend artikelDorpsgenoten in het buitenland: Ine Hamans: alles is weg