Agenda: 28 okt: aanschuifbuffet de Schoof. Elke vrijdag om 10 uur: Koffietijd in de Schoof.
Koffietijd in de Schoof: Ondanks het slechte weer waren toch veel vaste ‘koffieleuten’ naar de Schoof gekomen om te kijken en te luisteren naar het verhaal van Aaron, kleinzoon van Ria en de inzet van de Stichting KinderOncologische Vakantiekampen. Sinds augustus staat er een potje op tafel voor een vrijwillige bijdrage aan de SKOV. Door de PowerPoint presentatie en de video (You tube: SKOV- help jij een handje mee?) weten we nu nog beter waar we voor sparen. Na de presentatie smaakte de koffie des te lekkerder. Ook voor de koffie staat een potje op tafel, voor een vrijwillige bijdrage.
Rijbewijskeuring Senioren: Senioren, chauffeurs met rijbewijs C/D/E en overige automobilisten die voor verlenging van hun rijbewijs moeten worden gekeurd, kunnen hiervoor terecht bij Goedkope Keuringen op zaterdag 24 oktober, 21 november en vervolgens eens per maand in de Schoof, Kerkelaantje 1, Wervershoof. Informatie : landelijk afsprakenbureau tel. 085-4883616 of de website: www.goedkopekeuringen.nl.
KBO Soos Wervershoof: Elke donderdag in de Schoof, Wervershoof. Inloop 13.00 uur, start om 13.30 uur. 22 okt: Competitieklaverjassen, 29 okt: Bingo en 5 nov: Competitieklaverjassen.
Uitslag 2e ronde/ 3e periode Competitieklaverjassen op 8 oktober 2026: 1. Jan Aker – 5307 pnt, 2. Tonia Boon – 5149 pnt en 3. Corrie Dudink – 5123 pnt. Met een mooi gezelschap gingen we weer van start met wat bleek een rustig middagje te worden. Er werd niet echt hoog gescoord, de middag kabbelde kalm door en aan het eind was er toch iemand die iets betere kaarten had gekregen dan de anderen. Er waren er drie die boven de 5000 punten uit kwamen en de anderen gingen redelijk gelijk op. En er was er eentje die net de 4000 niet haalde. Die wordt dan weer getrakteerd op een pak koek, de poedelprijs. En toen kon de zaal weer leeg geruimd worden voor de volgende gebruiker.
Als je ook zin hebt in een middagje klaverjassen, kom gerust langs: 3 donderdagmiddagen in de maand (de vierde donderdag spelen we bingo). Je leest het in de Binding bij het Seniorennieuws en/of in de agenda van de Schoof.




