Zaterdag 2 september was het eindelijk zover. Op de 62e gemeenschapsveiling, eerder dit jaar, in Wervershoof werd de ballonvaart in de RE/MAX luchtballon aangeboden namens Wervershover Martijn Groot

De bekende rood-wit-blauwe luchtballon is al sinds 1978 het bekende handelsmerk van RE/MAX, dat in 1973 is opgericht. Extra bijzonder is het dus dat er afgelopen zaterdag een ballonvaart werd gemaakt in een échte RE/MAX heteluchtballon.

Op de gemeenschapsveiling, eerder dit jaar, werd uiteindelijk het hoogste bod uitgebracht door Moniek Botman en Rob Kaijer.

Tijdens een indrukwekkende vlucht vanuit Winkel over Obdam, Ursem en Schermerhorn, genoten de inzittenden van het prachtige landschap en de hemelse rust op ongeveer 500 meter hoogte. Ondertussen werden ze toegezwaaid door enthousiaste mensen op straat, die de ballon hadden opgemerkt. Het uitzicht was geweldig, de kerktoren van Wervershoof was goed zichtbaar. Maar ook Texel, Almere en Amsterdam. Na ruim 20 kilometer te hebben afgelegd is de RE/MAX heteluchtballon weer netjes geland op een weiland in De Rijp. Hier werden, geheel volgens traditie, alle ballonvaarders verheven tot de adelstand onder het genot van een heerlijk glas champagne.

De kans is groot dat RE/MAX volgend jaar, voor de 63e gemeenschapsveiling, weer een aantal plaatsen in de heteluchtballon zal aanbieden. Dan bied jij toch ook mee?

Vorig artikel200 jaar feest
Volgend artikelAfscheid pastor Suidgeest