De 69e editie van de gemeenschapsveiling van Wervershoof vindt op vrijdag 1 maart plaats in Café-Restaurant ’t Fortuin. Op dit moment is het bestuur volop bezig met de voorbereidingen.

In het weekend kun je de flyer in de brievenbus verwachten met daarop alle informatie over (het verkrijgen van) de catalogus en de prachtige koopjes die er zijn. Voorzitter Ben Droog licht alvast een tipje van de sluier op.

Heb je een feestje in het verschiet, maar zit je met een ‘personeelsprobleem’? Het Oranje Comité weet raad. Altijd weleens een bezoekje willen brengen aan dat immens grote bedrijf Action? Dan is dit je kans; Bob praat je bij over alle ins en outs. En wat te denken van een racedag op het circuit van Zandvoort, waarbij je zelf de mogelijkheid hebt om je rondes te rijden op het circuit in een heuse Porsche of Formule RP1 en buiten het circuit een dragrace of een rit met een terreinwagen door de duinen. Hoe spectaculair wil je het hebben?

Ooit weleens in de huid willen kruipen van Arendsoog of Old Shatterhand? De buren van de Liederik hebben hun creatieve brein weer laten werken en organiseren dit jaar het evenement ‘Het wilde westen van Wervershoof’. En als ik zeg: ‘Liederik’, dan is succes en gezelligheid gegarandeerd. O, je wilt gewoon een taart of een heerlijke paardenworst? Natuurlijk, die zijn er ook.

Volg ons op de website www.gemeenschapsveilingwervershoof.nl of via Facebook of Instagram. Daarop is alle informatie te vinden en uiteraard (een link naar) onze catalogus met dit jaar 634 koopjes.

Ik nodig je van harte uit bij onze veiling aanwezig te zijn. Behalve dat je een héél gezellige avond hebt, lever je met je koopje ook nog eens een bijdrage aan een van de vele verenigingen die onze gemeenschap rijk is.

Heb je nog nooit eerder de stap genomen (durven nemen), dan raad ik je aan om de gemeenschapsveiling toch eens te komen bezoeken. Je zult merken in welke gezellige en bijzondere sfeer zo’n veilingavond verloopt, zeker met onze super afslagers Peter en Richard. Als je vóór 20.00 aanwezig bent, ontvang je koffie met iets lekkers daarbij gratis. Uiteraard vergeten wij je ook de rest van de avond niet.

Je bent van harte welkom vanaf 19.00 u in ’t Fortuin. We zien je graag!

Namens de stichting gemeenschapsveiling Wervershoof

Ben Droog, voorzitter.

Vorig artikelHelp jonge bomen redden op de Vooroever in Medemblik
Volgend artikelHet Noodfonds Energie is weer open