Zoek je vrijwilligerswerk? Kom zaterdag 27 september naar de Vrijwilligersmarkt in Andijk.

Zaterdag 27 september organiseert Vrijwilligerspunt Westfriesland in opdracht van de gemeente Medemblik de Vrijwilligersmarkt Medemblik in Cultura in Andijk. Wil je vrijwilligerswerk doen, maar weet je nog niet wat en waar? Laat je inspireren door maar liefst 30 verschillende maatschappelijke organisaties uit de gemeente Medemblik e.o. Tegelijkertijd vindt het Kom Erbij Festival plaats: een festival waar jong en oud kan genieten van allerlei leuke, sportieve, culturele en informatieve activiteiten. De Vrijwilligersmarkt Medemblik en het Kom Erbij Festival zijn van 13.00 – 16.00 uur en de toegang is gratis.

Diverse vrijwilligersorganisaties

Er is een enorme diversiteit aan organisaties te vinden op de Vrijwilligersmarkt, zodat je als bezoeker een goed beeld krijgt van hoe divers vrijwilligerswerk is! Zo zal o.a. Humanitas, Museum Stoomtram Hoorn – Medemblik, Leviaan, Rose of Peace, Dorpsraad Andijk, Jongerencentrum The Future, Koffie met een Rietje en Buurtbus Wase aanwezig zijn. Er zal voor iedereen passend vrijwilligerswerk te vinden zijn op de Vrijwilligersmarkt Medemblik! Alle deelnemende organisaties zijn te vinden opwww.vrijwilligerspunt.com/vrijwilligersmarkt-medemblik.

Vrijwilligerspunt helpt

Weet je ondanks het grote aanbod van maatschappelijke organisaties op de markt toch nog niet wat je leuk vindt en hoe je jouw talenten kunt inzetten? Kom dan langs de marktkraam van Vrijwilligerspunt Westfriesland. Met een vacaturebank van ruim 400 openstaande vrijwilligersvacatures in West-Friesland kunnen we je helpen aan vrijwilligerswerk dat je plezier geeft én bij je past!

Doe es gewoon vrijwillig en kom naar de Vrijwilligersmarkt.
Wanneer: zaterdag 27 september van 13.00 – 16.00 uur

Waar: Cultura, Kleingouw 112, Andijk. Parkeren en toegang is gratis.

Vorig artikelMolen de Hoop sluit seizoen af met Molenpop