In de afgelopen 58 jaar mocht ’t Fortuin onderdeel zijn van vele mooie huwelijksfeesten. Maar een huwelijksvoltrekking in ’t Fortuin vond nog nooit plaats. Tot afgelopen woensdag.

Leuk, spannend en bijzonder zo voelde het toch wel! Martijn en Caroline Hauwert waren op 26-02-2020 het eerste gelukkige bruidspaar wat “JA” tegen elkaar zei in ’t Fortuin! Een mooie huwelijksvoltrekking met daarop volgend een lekkere maaltijd en een geweldige feestvond wat tot in de late uurtjes doorging! Een prachtige dag! Namens het hele team wensen wij Martijn en Caroline een geweldig huwelijk. Bedankt voor het in ons gestelde vertrouwen!

Vrijdag 06-03: 65e Gemeenschapsveiling Wervershoof!
Deze jubileum editie mag je natuurlijk niet missen! Tijdens de gemeenschapsveiling worden tal van leuke, bijzondere, hilarische en vaak zeer bruikbare arrangementen/producten geveild, aangeboden door bedrijven, verenigingen, particulieren etc. uit Wervershoof en omstreken. De opbrengst van de veiling wordt teruggegeven aan o.a. het verenigingsleven van Wervershoof. Ben je nieuwsgierig geworden en wil je ook eens iets proeven van de sfeer en gezelligheid? Maar bovenal, steun jij de talloze verenigingen, stichtingen etc? Zorg dan dat je er 6 maart, bij de jubileumeditie bij bent!
Uiteraard een felicitatie naar de stichting m.b.t. het 65 jarig bestaan!

High Wine & High Beer!
Zin in een lekkere en gezellig borrelarrangement? Hier zit je goed! Mooie wijnen, speciaalbieren, een bubbel en super lekkere hapjes. Dit behoeft geen verdere uitleg, maar wel een tijdige reservering! Let op: 22-03 (middageditie) + 11-04 (avondeditie) nog enkele plekken beschikbaar! 09-05 Spaanse avondeditie!

Iets te vieren? Wij hebben talloze leuke ideeën voor een tuinfeest, BBQ, lunch, familiebrunch, personeelsfeest, teambuildings uitje, bruiloft, babyshower, verjaardag, reünie etc. Voor meer info of beschikbare data praten wij je graag bij!

Wordt verwacht:
Don. 12-03: Ondernemerscafé met gastspreker Peter Schouten/SOCI-COM. Tot ziens! Frank, Karin & team.

Vorig artikelZinderende liveshow van Bad to the Bone
Volgend artikelKleurwedstrijd Kidsdag