Afgelopen zondag, 23 juni, was het zover. De geplande oldtimerrit, aangeboden door Rob Karsten Stoffering tijdens de gemeenschapsveiling van Wervershoof. De zondagmorgen startte bij Rob en Carolien thuis met koffie en appeltaart. Heerlijk buiten in het zonnetje begon de dag dus al goed.

Buiten stonden beide oldtimers van vader Loek ook al te glimmen in de zon; een prachtig rode Ford Mustang V8 cabrio en een donkerblauwe Chevy Bel Air V6.

Frieda en Nico stapten bij chauffeur Loek en navigator Corry in de auto en Gerard en John stapten bij Rob in. Onderweg doorkruisten we vele mooie dorpjes en gehuchten als Spijkerboor, Rustenburg, Neck en West-Grafdijk. Te veel om op te noemen; wat is ons landje toch mooi!

Carolien had ervoor gezorgd dat we onderweg niets tekortkwamen. Zo staken we voor de lunch op in recreatiegebied Jagersveld in Zaandam. Uit de achterbak van de Bel Air werden stoelen, koelboxen en een tafel getoverd. Genietend van het prachtige weer lieten we al het lekkers ons goed smaken.

Na de lunch werd de rit vervolgd. Met veel bekijks, vrolijk zwaaiende en toeterende mensen trokken we weer verder. Via o.a. de Wormer, Beemster, Spierdijk en Hauwert reden we weer terug naar toch wel het mooiste dorpje: ons Wervershoof.

Onder het genot van een borrel werd door Carolien, samen met Froukje en Nienke, een heerlijke maaltijd voorgeschoteld. Gebruind door de zon en voldaan door de goede zorgen kwam er een eind aan deze mooie dag.

Rob, Carolien, Loek en Corry namens Frieda, Nico, Gerard en John nogmaals ontzettend bedankt voor deze fantastische dag!

(Rob installeert dus niet alléén sfeer maar hij brengt het ook!)

Vorig artikelDe Avond van Andijk feest van herkenning
Volgend artikelKinderactiviteiten De Avond van Andijk 2019