Even zo in November terugkijken naar Oktober, want voor een goed Bierfest hoef je helemaal niet naar Duitsland. Nee, dat red je gewoon op het dorp. De dresscode was hoe toepasselijk: Tirol, dus er werden Lederhose en Dirndl aangetrokken.

Op dat moment voel je je even vreemd. Met paard en wagen werden we opgehaald, geheel in stijl. Spannend, wie heeft dit koopje nog meer gekocht? Stapvoets reden we naar de Kibbel. Daar aangekomen kwam het gevoel van de ouderwetse schuurfeest weer naar boven. Prachtig aangekleed; versiering, bar, dj, lange rijen tafels en banken, de sfeer was: Gemütlich!

Om in de stemming te komen werd ons de eerste goed gekoelde bierpullen aangeboden. Proosten maar! Hierna kwam al snel een heerlijke hapjes schaal voorbij. Nee, aan eten niks te kort; kip, hamburgers, würstchen, enz. Alles wat vet is smaakt heerlijk bij een biertje, nou zeg maar gerust bier, want dat was er in overvloed; “ Ein festival der Liebe” werd natuurlijk uit volle borst meegezongen en ook de tafels en banken werden getest door de dansende feestgangers; en inhaken maar!

Na afloop werden we keurig thuisgebracht. Alleen het Aspirine na afloop ontbrak, verder was alles dik voor elkaar: J. Koper & Zn. BV super bedankt voor de gewelde belevenis!

René Verdonk, Meinert-Jan Botman, Michel & Yvonne Meijer en Rob & Carolien Karsten

Vorig artikelOpstappen voltallig hoofdbestuur De Schoof
Volgend artikelKBO Wervershoof, Onderdijk, Zwaagdijk