Het Taxi Kaijer open 2026 vond dit jaar van 1 t/m 9 augustus met wederom een recordaantal inschrijvingen plaats, namelijk 712. Ruim 100 meer dan vorig jaar. Geweldig om te zien dat we elk jaar alsnog kunnen groeien!
Het thema van dit jaar was weer in een heel nieuw jasje gegoten: Onder water. Zo was het terras aangekleed met koraal, vissen, netten en alles wat maar met de onderwaterwereld te maken kan hebben.
Dit jaar hadden we in het openingsweekend iets compleet nieuws op de agenda staan: het 1 point grandslamtoernooi. Hierbij speel je dus zoals de titel al verraadt, 1 punt tegen elkaar. Win je deze, ga je door, verlies je deze, lig je eruit. Wanneer er grote niveauverschillen waren tussen de tegenstanders, werden er handicaps uitgedeeld om het wat gelijkwaardiger te maken. Denk aan: speel met een zwembad om je middel, duikbril op je hoofd of flippers aan je voeten. Met 79 deelnemers was het een groot succes en is er heel veel gelachen. Robert-Jan Paaij liet zien hoe je goed met de handicaps om kon gaan en hij heeft dit minitoernooi dan ook gewonnen!
Verder hadden we natuurlijk de loterij met schitterende prijzen welke gesponsord waren door de lokale ondernemers, waarvoor dank! De hoofdprijs was een BBQ t.w.v. 545 euro, gesponsord door EP Beerepoot.







