Op zondag 10 Mei 2026 ontvangen wij de Deutz tour 2026 in het Dijkmagazijn. In twee groepen van ca. 25 historische Deutz tractoren is er een rondrit met startpunt in Zwaag, via Blokker, Hem, Hoogkarspel naar het Dijkmagazijn van Stichting Oud Andijk. Hier wordt de lunch genuttigd en vervolgens gaat de tour via Wervershoof, Oostwoud, Twisk weer naar Zwaag.
Deutz Club Nederland is opgericht op 10 november 2017; Vereniging voor het behoud van historische Deutz tractoren en Deutz stationaire motoren.
Het doel van de vereniging is:
Het behartigen van de belangen van eigenaren (liefhebbers) van oldtimer Deutz stationaire motoren en Deutz tractoren t/m de DX serie door het organiseren van diverse activiteiten om de voormelde oldtimer Deutz tractoren en voormelde Deutz stationaire motoren zoveel mogelijk te behouden.
In het Dijkmagazijn is er een filmpje over de Deutz Club Nederland en fotomateriaal opgesteld.
Zondag 10 Mei van 11:30 tot 14:30 uur, Dijkmagazijn van Stichting Oud Andijk, Dijkweg 319A.
Toegang gratis. www.stichting-oudandijk.nl







