,

Sinterklaasintocht in Wervershoof op 25 november

31 oktober 2012 12:35 | 610 keer bekeken | Nieuws » Regionaal

Nog even geduld, 25 november arriveert Sinterklaas in Wervershoof
Nog even geduld, 25 november arriveert Sinterklaas in Wervershoof

Op zondag 25 november 2012 is het zover, Sinterklaas komt aan in Wervershoof. Het lijkt nog heel ver weg maar het duurt nog maar een maand. Een maand gaat altijd sneller dan je denkt en voordat het zover is dient er nog wel het een en ander geregeld te worden.

Er is al contact geweest met Sinterklaas via skype, facebook, twitter en hyves dus de eerste afspraken zijn gemaakt. Zo is het in ieder geval al bekend dat Amerigo mee komt naar Wervershoof. Dweilorkest de Blaaskaken zal dit jaar niet aanwezig zijn. Er is dit jaar wel een dweilorkest aanwezig maar dan in een andere samenstelling en outfits, het belooft een leuke act te worden.

Hoe en wat precies houden we nog geheim, maar het is zeker te moeite waard om te komen bekijken en ervaren. Vorig jaar was slaappiet meegekomen naar Wervershoof. Sinterklaas is er nog niet helemaal uit welke pieten er dit jaar mee mogen naar Wervershoof, maar dat het leuke, lieve, gezellige en grappige pieten zullen zijn is wel zeker. Wat ook zeker is is dat muziekpiet meekomt naar Wervershoof, dat belooft gezellig te worden. Dansen gaat dus zeker lukken tijden het feest in “t Fortuin. Ook sportpiet heeft laten weten weer aanwezig te zullen zijn, na 2 jaar van afwezigheid.

Juffrouw Petra en meneer Theo zullen dit jaar ook weer aanwezig zijn om Sinterklaas en zijn Pieten welkom te heten in Wervershoof. Vorig jaar was burgemeester Streng aanwezig op Het Eiland om Sinterklaas namens de gemeente welkom te heten. Dit jaar is de burgemeester niet aanwezig, hij kan namelijk niet in alle kernen aanwezig zijn. Namens de gemeente komt er nu een wethouder of dorpsraadlid. Wie weten wij nog niet. Dit wachten wij maar rustig af.

Verder willen wij alvast al onze sponsors bedanken voor hun bijdrage. Om de intocht en het feest mogelijk te maken is er veel geld, middelen en materialen nodig. In het kader van de recessie konden wij niet inschatten waarop wij konden rekenen en wat wij wel en niet konden organiseren. Wij ontvangen echter boven verwachting middelen en materialen waardoor wij weer veel kunnen organiseren, alvast heel veel dank hiervoor.

U leest het, de organisatie is in volle gang, we zijn er nog niet maar voordat het 25 november is is alles weer georganiseerd.

Tot het volgende bericht, namens het Sinterklaascomite, JK

Plaats als eerste een reactie op dit bericht

Wanneer je inlogt, kun je op dit bericht reageren.
Nog geen lid? Meld je dan gratis aan.

Geef uw mening

Het nieuwe dorpsplein is een verrijking van ons dorp

Ja
Nee
Weet (nog) niet

Cantabile Compilatie Popconcert juni 2013

Buienradar

Rythm Haakman in raadhuis

De Binding maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.niet meer tonen