Woensdag 22 februari, 19:25
André van Duin Tweewielers

Inbraak woning

26 januari 2012 20:07 | 35 keer bekeken | Nieuws » Regionaal

Aartswoud, donderdag 26 januari In een woning aan de Zuiderzeestraat werd donderdagochtend tussen 00.00 en 05.15 uur ingebroken. De daders kwamen binnen door een raam aan de zijkant van het huis. Toen de bewoner opstond ontdekte hij dat het kantoor beneden doorzocht was. De twee auto’s die op de oprit stonden waren verdwenen. Verder werden er identiteitspapieren weggenomen.

Plaats als eerste een reactie op dit bericht

Wanneer je inlogt, kun je op dit bericht reageren.
Nog geen lid? Meld je dan gratis aan.

Nieuws » Regionaal

Hennep en wapen gevonden in woning gewonde man

13:22 Hoorn, maandag 20 februari Een 29-jarige man uit Hoorn is maandagavond rond 22.15 uur aangehouden in zijn woning aan de Lijndraaier. De politie kreeg rond 21.45 uur een melding van een bewoner die op straat een ruzie hoorde en daarna een knal. Voor een woning werd bloed aangetroffen. Er werd aangebeld en de 29-jarige bewoner deed open. Hij bleek een hoofdwond te hebben. De agenten liepen met de man naar binnen en troffen een vuurwapen aan. Bij verdere doorzoeking van de woning werd hennep aangetroffen. De bewoner en zijn 27-jarige vriendin, die ook in de woning aanwezig was, werden aangehouden. De 29-jarige man moest ter behandeling van zijn hoofdwond naar het ziekenhuis en daarna overgebracht naar het politiebureau. Buiten waar de schermutseling had plaatsgevonden, werd een wapenhuls aangetroffen. Onbekend is of er is geschoten. Dit wordt onderzocht. Bij de auto van de 29-jarige man werden hennepresten aangetroffen. De auto is in beslag genomen. De politie is voor haar onderzoek op zoek naar getuigen. Heeft u op of in de omgeving van de Lijndraaier maandagavond iets verdachts gezien? Of heeft u andere informatie die van belang kan zijn? Neemt u dan contact op met de recherche in Hoorn via telefoonnummer 0900-8844 (lokaal tarief).

Huiselijk geweld

13:22 Hoorn, maandag 20 februari Een 25-jarige man werd maandagmiddag aangehouden in zijn woning. Zijn vriendin had aan de buurman gevraagd of hij de politie wilde bellen, toen deze de verdachte en zijn vriendin hielp. De vrouw bleek mishandeld te zijn. Zij had zwellingen op haar scheenbenen. De 25-jarige man werd aangehouden en is in verzekering gesteld. Hij had eerder al een huisverbod gekregen.

Buienradar